Audi Q5 2012 okazion

2012 Audi Q5 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Audi
Modeli Q5
Kilometrazha 198 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 2000
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • CD (më tepër disqe)
 • DVD sistem
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Rrota aliazhi

Makina eshte ne gjendje perfekte Motorrike dhe xhenerike. Eshte shume pak e perdorur ne Shqiperi.