I diskutueshem

2008 Audi A8 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A8
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa N/A
Motorri 2.8
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Ar
Ngjyra e brendshme Tjetër
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

Shitet Audi A8 e 2008, motorr 2.8 benzin FSI (e pershtatshme per impiant gazi) ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Sherbimet e sapo kryera , me sensor parkimi, start stop, kamer te pasme, limitatior shpejtesi(sistem vetfrenimi kur limitatori eshte i aktivizuar), system line assist(dridhje timoni ne rast devijimi nga vijat e rruges), sedilje me ngrohje dhe memorie, timon me ngrohje, sistem audio Bose, perde origjinale.
E gatshme per cdo lloj prove.
Per me shume kontaktoni ne: 0696402670