€29 500

Shitet Audi A7 (okazion ) / Nderrime

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A7
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

SHITET Audi A7—3.0 Nafte Quattro S-Line🔹Kambio – Automatike🔹Km – 162.000🔹Cmimi – 29.500€ 🔹Nr tel – 068 51 31 665 Makina eshte full option ,Fener matrix , me komanda ne timon , marshe F1 ne timon , navigator , Start stop, ECO Economic(Fiket ne Semafor) , inteligent light (dritat kthehen sipas kthesave),pasqyra me palosje, bagazhi elektrik, sedilje lekure ngjyre bezhe , sedilje me memorje dhe me ngrohje, bagazhier me 6 cd , vend per memory card , bluetooth, aux, sensore shiu, Full LED.Makina ka 162.000 kilometra origjinale te verifikueshme me ane te librit te serviseve i cili eshte i çertefikuar nga Audi. Eshte me te gjitha shperbimet e bera, vaj filtra te nderruara para disa ditesh dhe eshte e gatshme per cdo prove .Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike dhe nuk ka nevoj per asnje sherbim.