€10 500

2010 Audi A6 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Audi
Modeli A6
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet ose ndrrohet Audi A6 me te gjitha sherbimet e bera 4 goma te reja Mishelin, sherbime xhenerike te sapo bera, makina esht ne gjendje shum te mire . Sensor shiu , sensor parkimi para dhe pas , navi , bagazhier , sendile me ngrohje , pilot automat ,komanda ne timon. Etj.. Per me shum info cel.. 0695555094