€6 000

2008 Audi A6 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Audi
Modeli A6
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.0TDI
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Rrota aliazhi

Audi A6 C6 Avant i 2008 me motor 2.0TDI 103kw dhe rreth 140hp, kodi i motorrit eshte BRE dhe eshte tamam ekonomik per perdorim te perditshem, eshte bler ne 2017 ne gjermani dhe sherbimet i jan ber te gjitha ne kohe, gjat gjith kesaj kohe nuk ka dhen asnje lloj problemi, makines sapo eshte marre i jan ber sherbime shpatulla/ krah edhe jan nderruar tamburat(pasqyrat) e frenave duke ja kam vendos te reja brembo megjith ferrotat, se fundmi i eshte nderruar dhe kiti i rripit te fazes megjith pompen e ujit, keto te gjitha jan te shenuara tek libri origjinal i sherbimeve.