€6 900 €6 500

2007 Audi A6 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A6
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM ORIGJINALE ME SHERBIME TE KRYERA , SALLON LEKURE BEZHE ✅ BAGAZHIER ME 6 CD-DVD-NAVIGATOR-TELEPHONE, PILOT AUTOMATIK ✅ ESP CONTROLL , KLIMA BI-ZONE , MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON F1 ✅ DRITA XENON-BIXENON ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE , PERDE DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , KOMPJUTER BORDI ✅ NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA , GOMA TE REJA 👍DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE FUND TE VITIT 👌 2 CELESA ORIGJINAL. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. ✅CMIMI : 6500 EURO I PADISKUTUESHEMINFO : 0692765740💥