€6 000

2006 Audi A6 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A6
Kilometrazha
Lloji i karburantit Gaz (TNG) / Benzinë
Targa Shqiptare
Motorri 2.4
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • CD (më tepër disqe)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme

Shitet Audi A6 Avant, kambio automatike(7+1), viti 2006, gaz+benzine 2.4 (punon 100% gaz). Tapiceri lekure+kamosh bezhe, sedilje me ngrohje, marshe ne timon tip F1, navigator funksional, pilot automatik, xhama dhe pasqyra elektrike, sensore parkimi mbrapa, drita led+xenon, sensor shiu dhe dritash, larje feneresh, bagazhier me 6 CD, perde origjinale mbrapa. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dhe nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi. 4 goma te reja te reja, Vaj+filtra motorri dhe vaj+filtra kambio te nderruara. Cmimi 6300€ ose nderrohet me makine me te vogel+diferencen.