€4 590 €4 590

2005 Audi A6 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A6
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

SUPER OKAZION!!!3.0 NAFT4 GOMA T REJA,MBYLLJE QENDRORE DHE SHUM OPSIONE TE TJERANE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,GJENERIKEDHE SHUM I PASTER NGA ANA ESTETIKEI GATSHME PER QDO LLOJ PROVEMUND T NA GJENI EDHE NE FB:Makina Ne Shitje Okazion