€12 500

2013 Audi A4 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 110 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2013
Transmetimi Automatik
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme E zezë

Audi A4 , quattro, prodhim Dhjetor 2013, me targa Shqiptare, motor 2.0 benzine, shume i paster vetem 115000km. Konsumi mesatar 5.9l/100km, por i pershtatshem dhe per impjant gazi.