€0 €12 990

2012 Audi A4 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë

SHITET AUDI A4 VITI PRODHIMIT 2012VETURA POSEDON,KM TE SIGURTA DHE DOKUMENTACION.AVETURA POSEDON PASQYRE PALUESE AUTOMATIKE, NAVI,USB HDD.VETURA ASHT SHUM E RUAJTUR SI MBRENDA ASHTU ME JASHT.ME DOGAN DHE HOMOLOGIMPER MA SHUM DETALE GJINDEMI NE MAGJISTRALEN FERIZAJ-PRISHTINE KM 1045 553 387044 433 660