€8 500 €8 000

đŸ”„OKAZIONđŸ”„AUDI A4 2009

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike,vaj filtra te nderruara ne shkurt 2019.E sapo targuar ,me siguracion dhe gjithcka deri me shkurt 2020. Audi eshte model amerikanGoma 90 % te reja dimer+vere, 4×4 quattro,sedilje mershini me ngrohje etj etj.Perfekte per impiant gazi ,motorr 2.0 TFSI benzine. Cmimi 8000 euro Per cdo gjo kontaktoni ne nr tel:0694269549