€6 000 €5 700

Audi A4 Sline full full

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Audi A4 super gjendje, Look S line nga fabrika, 2.0 TDI , 7 masha perpara 1 mbrapa ( 7g ), ksenon-biksenon , sendiljet me ngrohje dhe fryrje origjinale sline lekure, pilot automatik, dritat sipas terenit, sensor parkimi para-mbrapa, sensor shiu, bagazhier 6 cd, disqe 17” dy te gjere dy te ngushte, xhama te zinj origjinal te audit, goma 100% , fundi i 2007, 2 celsa njeri nuk eshte perdorur asnjere ne qese, kycje automatike dhe ne ecje dhe shume opsione te tjera , sherbimet vaj filtra jane bere parakohe. Shume shume e mbajtur !!! Cmimi i padiskutushem