Me Marrveshje

Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Te gjitha sherbimet e bera ne kohe , letra te gjitha te paguara per 1 vit , goma te reja sapo vena , kit komplet faze origjinal i sapo vendosur , te gjitha sherbimet e nevojshme te bera , viti 2007 , motorr 200 nafte ekonomik , kambio manuale , kit freksioni i nderruar i ri , makine e paster motorrike xhenerike dhe estetike , makine e perdorur per familje , te gjitha opsionet e mundshme , baxha xhami , kompjuter bordi , klima perfekte digitale , etj etj , shitet per arsye mos perdorimi sepse kam bler makine me te re . per cdo info mos hezitoni 069 224 9291 , faleminderit