€5 750

2003 Audi A4 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet vetura Audi A4 ne gjendjet teknike perfekte dhe mjafte e ruajtur.Posedon gomat verore dhe dimerore si dhe rripin dhembzor shtese te paketuar.Poashtu servisin e ka te kryer.