€4 200

Audi A4 -03

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet makina ne gjendje shum te mire.sherbimet te gjitha te kryera dhe me letra te prera deri ne nentor 2016.klima b-zone ,sedile me ngrohje ,205000 km station vagon.e pa aksidentuar me pare,e perdorur 2 vjet ne shqiperi.Makina eshte si e re, gati per ç’do lloj prove..cmimi i negociueshem