€3 200

AUDI A4 2003.220000KM.3200€ OKAZION

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa N/A
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer .vaj filtra te nderruara sapo ka ardhur .gomat 90%te reja .ngjyra gri metalizato dhe shume e paster .ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.motorr 1.9 nafte .e gatshme per cdo prove nga ana juaj.