€3 200

Audi A4 2.0 benzin gaz automat

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 25 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

28000 mij kilometra. shum ekonomike. letrat deri ne fund te janarit. Automat dhe tip tronic. Me tapiceri rezerv . Ka dhe navi + kasetofonin original te makines.