Me Marrveshje

2010 Audi A3 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shes Audi A3 Viti 2010 Dizel 1.6 Tdi ,Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne Viber 045883888 +38345883888 045 23 5555 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI…Auto sallon BONISI: