€6 700

2008 Audi A3 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazha 209 897
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë

Audi A3
S-line fabrike
Motorr: 2.0 naft (8 valvula)
Viti : 2008
Kambio: Automat F1 +-
Km: 209 897 origjinale me te drejt kontrolli
E sapo targuar, letra per 1 vit
Xhamat e zinj mbrapa me leje
Pasqyra me ngrohje dhe me mbyllje
Shum e paster si brenda dhe jasht
Mundesi nderrimi
Cel: 0675890005