Nuk ka

2004 Audi A3 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazha 260
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.0
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike

Shitet Audi A3 2.0 Nafte Fund 2004 Ne gjendje Te mir motorrike dhe xhenerike
Vaje Filtra Te Sapo Nderruara Me Vaje “Castrol”
Disqet e sapo vene orginale
Makina eshte komode dhe e shpejte
Letrat Ne Fund Te Gushtit 2021
Cmimi i Diskutushem