€3 500

Audi A3

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte mbajtur ne gjendje te mire motorrike dhe mekanike, eshte blere ne Gjermani dhe perdorur nga nje person ne Shqiperi.