€2 500 €2 200

Audi A3

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1999
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

1.8 benzin turboviti 99klimangroje sendileshbaxha xhamidisqe 18shum e paster si brenda dhe jashtshitet ose ndrrohet 069569 1010