€1 700 €1 449

*Okazion*Alfa Romeo 156 Motorri 1.6 benzine/gas

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Alfa Romeo
Modeli Alfa 156
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1998
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet makina ne gjendje te mire dhe shume ekonomike. Cmimi i pa diskutueshem . Nuk nderrohet.